path3109

 

Od kandydatów na kierowców wymagamy:

1. Ukończonych minimum 18 lat - właściwy wiek najczęściej gwarantuje dojrzałe podejście do życia w społeczności internetowej.
2. Zaawansowanego doświadczenia w obsłudze gier ETS2 i ATS tj. poziom min. 25 - obycie z grą pozwala skupić się na tworzeniu wyjątkowych wydarzeń dla wszystkich członków naszej społeczności.
3. Bezwzględnego i każdorazowego korzystania z komunikatora Team Speak 3. W trakcie grania w ETS2 i ATS - stawiamy przede wszystkim na komunikację werbalną (rozmowa bezpośrednia) dzięki, której poznajemy się, zawieramy bliższe znajomości, pomagamy sobie wzajemnie i miło spędzamy czas.
4. Dysponowania najnowszą wersją gier ETS2 i ATS wyposażoną w komplet wszystkich dodatków (DLC) rozszerzających grę. Rozbudowane mapy do gry, wspólne podróżowanie, organizowanie konwojów firmowych, między firmowych i globalnych jest tym przyjemniejsze im większy jest obszar mapy do dyspozycji.
5. Podstawowej znajomości oraz przestrzegania zasad ruchu drogowego w grach ETS2 i ATS w trybie MultiPlayer. Tak jak w życiu prawdziwym, przepisy i zasady ruchu drogowego dają nam poczucie bezpieczeństwa, ładu oraz przyjemności podróżowania.
6. Wysokiej kultury osobistej i poszanowania innych. Cenimy miłą atmosferę w naszych rozmowach, często śmiejemy się i wygłupiamy, ale także skupiamy się na 100% kiedy pracujemy nad rozwojem i usprawnianiem naszej społeczności i jej wizerunku w Internecie. Szanujemy się nawzajem a szczególnie gdy dzieli nas duża różnica wieku. Napiętnujemy przekleństwa i wybuchy gniewu.


Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej wirtualnej firmy POL-TRANS Company skontaktuj się z naszym Rekruterem. Informacje kontaktowe do Rekrutera znajdziesz w sekcji Kontakt.